Chci se zapojit

 

Jsem investor nebo mecenáš

V projektu Kreativního centra nabízíme prostor pro investory a podnikatele, jejichž zájem spadá především do kulturních a kreativních odvětví. Máte zájem investovat do rekonstrukce káznice nebo rozvoje kreativních odvětví v Brně?

Máte-li zájem o další informace, kontaktuje prosím Terezu Chrástovou,

 

Jsem nezisková organizace, kreativec, umělec, podnikatel, jednotlivec

V zamýšleném Kreativním centru chceme vybudovat dílny, ateliéry, studia, coworkingové centrum se sdílenými kancelářemi aj. Jste architekt, designér, návrhář, programátor, vývojář videoher? Nebo jste nakladatelem, vydavatelem, tiskařem, grafikem, tanečníkem, filmařem, divadelníkem? Hledáte prostor pro své nezávislé kulturní aktivity či podnikatelské záměry? Pokud byste měli v budoucnosti zájem o prostor v káznici, zašlete nám prosím Váš záměr na . Inspirovat se můžete tímto dotazníkem.

 

Jsem instituce, příspěvková organizace, škola, významná akce

Spolupráce s našimi partnery je pro nás důležitá, protože již nyní v přípravné fázi projektu nám pomáhají s dílčími studiemi, s poznáním okolí káznice, s plánováním Kreativního centra. Zapojte se i Vy a napište na nám na .


Máte zájem o projektu Kreativního centra dostávat informace o aktuálním dění? Přihlašte se do našeho newsletteru vlevo na konci sloupce na našem webu nebo na naší facebookové stránce.

EN