Spolupracujeme se stážisty

10.5.2013

Děkujeme za váš velký zájem o stáž. V současné chvíli jsme výzvu uzavřeli, vybrali ze zájemců a do pár dnů stáže začnou. Výsledky uvidíte na našem webu a facebookových stránkách.

 

Získejte nové znalosti z oblasti regenerace brownfields

Jsme zapojení do projektu Partnerství pro české brownfieldy, v rámci něhož se o stáž může ucházet student, ze kterékoliv vysoké školy z ČR kromě Hl.m. Prahy (podmínky projektu financovaného z OP VK). Projekt „Partnerství pro české brownfieldy“ je zaměřen na intenzivní výměnu zkušeností v oblasti regenerací brownfieldu.

Hledáme studenty z oboru architektury, městského inženýrství a dalších příbuzných oblastí, kteří mají zájem o stáž v Brně na Jihomravském inovačním centru a pro Kreativní centrum by zpracovali:
- varianty využítí kaple v káznici,
- varianty využítí chodeb v káznici,
- varianty využítí jednotlivých traktů káznice dle budoucího konceptu zaměřeného na kreativní odvětví (skupina 2-3 studenti).

Stáž není finančně honorována, avšak na konci stáže po prezentaci Vaší práce v Ostravě získáte certifikát o absolvování stáže. Během stáže Vám bude hrazeno cestovné a ubytování, nejste-li z Brna. Více o projektu, výstupech a podmínkách pro studenty se dozvíte zde http://brownfields.vsb.cz/. O výstupech a závěrečné zprávy stážistů z prvního období projektu se může dočíst zde.

Máte zájem? Ozvěte se do 20. 5. 2013 na adresu kujova@jic.cz

EN